Çınardere tesisatçı ile kırmadan su kaçağı cihazla tespiti , robotla tıkanmış gider açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri alabilirsiniz. Cihazlı su tesisatçısı çınardere olarak bu tür hizmetleri en ekonomik fiyatlarla vermekteyiz.

Pendik çınardere tesisatçı uzmanlarımız ile ister zemine döşenen isterse duvarda asılı olarak yer alan radyatörler için petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Otel binaları da çalışma alanımızda yer alıyor olup tüm sistemi temizleyecek şekilde yeterli miktarda cihaz getirerek yeniden stabil seviyeye çekebiliriz. Etkileri yeniden peteklere su doldurulması ve ısıtılmaya başlanmasından sonra hemen oluşacaktır.

Tıkanıklık Açma

Çınardere tesisatçı personellerimiz gözlem yaptığı gider içlerinde bazen atık değil de borudaki eğilip bükülmelerinde sebep olduğunu görmüştür. Bu tipte tıkanıklık açma işlemine neden olan plastik borular montaj aşamasında birbirine geçme sırasında ilgili teknikerin maalesef daha fazla kaynak cihazını kullanması olabilir. Zamanla deforme olup, içe doğru bükülen bu borular olduğu gibi bırakılırsa oraya yoğun şekilde tuvalet kâğıdı bile atsanız mutlaka bir süreliğine duracaktır. Çünkü 100’lük çap 75 veya 50’lik gibi bir vazifeyi sorunlu bölgede devam ettiriyor demektir. Bu direk borunun değişimi ile aşılabilecek bir sorundur. Gider ile sizin tesisatınızdan başlamak üzere o kısmı bulur, alt kata iner yerini tanımlar ve matkap ile delme usulü ile boruya noktasal ulaşır o bölgelerde değişimi yaparak hatlardaki sorunu giderebiliriz.

Çınardere tesisatçı araştırma ve onarım ekibimiz elde ettikleri bilgileri en verimli şekilde sorunları düzeltmek için kullanmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde genelde birebir değişim önerdiğimiz duş ahizesi hortum içleri için de destek veriyoruz. Somun, burç, delikli vida ve conta gibi parçaların hortuma bağlanması ile oluşan bu aksesuara uygun yenisi ile isterseniz değiştirebiliriz. Eskiyen ve su sızdıran kısımlara dâhil tam çözüm üretebiliriz.

çınardere tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA