Harmandere tesisatçı İstanbul’un Pendik semtinde hizmet veren kurumsal yapılanmasını tamamlamış bir su tesisatı firmasıdır. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde oluşan Tüm su tesisatı sorunları yanında ısınma sorunlarınızın en önde gelen sebebi olan sorunlu kalorifer peteklerini temizleme işini de yapmaktayız.

Soğuk kış günlerinde başınıza gelebilecek en önemli sorunlardan birsi de kalorifer peteklerinin ısınmaması ve içinde bulunduğu odaya yeterince ısı vermemesidir. Bu her yönden önemli bir sorundur. Öncelikle yeterince ısınamadığınız için daha önemli sorunlara yani sağlık sorunlarına yol açabilir. Diğer yönden ısıtma sistemlerinin amacı ortam ısısının yükselmesini sağlamak ve yaşanabilir seviyede tutmaktır. Petekler ısınmadığı taktirde ısıtma sistemi bu işlevini yerine getirmiyor demektir. Yani hem ısıtma sistemini kurmak için harcadığınız para hem de ısınmak için kullandığınız enerjiye harcadığınız para boşa gidiyor demektir. Bu durumda büyük ihtimalle petek temizleme işini yaptırmanız gerekecektir. Bu işlemi kendiniz yapamayacağınız için işi yerine getirecek uzman ekibi ve ekipmanı sağlayacak olan Harmandere tesisatçı gibi profesyonel bir firmaya ihtiyacınız var demektir.

Petekler neden ısınmaz ?

Peteklerdeki iyi ısınmama sorunu sistemin hava yapması gibi nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Peteklerin havasını almak ta size geçici bir çözüm sağlayabilir. Ancak peteklerin hava yapması da peteklerde toz, kir, kireç tortulanması gibi nedenlerle pislik biriktiğiniz habercisidir. Kaldı ki peteklerinizin ısınmaması sorununu hava alarak çözemeyebileceğiniz, sadece peteklerin kirlenmesinden kaynaklanan sorunlarınız olması da olası bir nedendir. Bu durumda yapmanız gereken firmamız Harmandere tesisatçı ile bağlantıya geçmektir. Uzman ekibimiz gerekli araçları ve kimyasalları kullanarak sorunu kısa zamanda giderir. Böylece ileride oluşabilecek sağlık sorunları gibi zorluklara ve boşa harcanan para sebebiyle oluşan maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız.

harmandere tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA