Pendik cihazlı su tesisatçısı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve onarımı yapıyoruz bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Pendik tesisatçı su kaçağı tespiti hizmetlerini aynı gün içinde vermektedir.

Kırmadan Kameralı Sistemlerle Tespit

Pendik cihazlı su tesisatçısı ile arıza tespit sürecinde araştırma anlamında kullanılan cihazlar ile gerçekten batı teknolojisinin oldukça yakınında yer alıyoruz. İthal getirtilen cihazlar ile sert zemin, görünmeyen yüzeyler, cihaz olmadan baktığımızda fark edemeyeceğimiz boru sistemlerine yönelik tam olarak yerlerini bulabilmenin yanı sıra arızalı kısımları da elimizle koymuşuz gibi deşifre edebilecek teknik alt yapı sistemlerine sahibiz. Pendik cihazlı tesisatçı çağrı merkezlerimiz ile sayısı hızla artan teknik personelimizi de hesaba katarsak İstanbul’daki en modern tesisat firmalarından birisiyiz diyebiliriz. Çalışma alanımız sadece temiz su boruları değil, atık sistemleri ve ilgili batarya, elektronik cihazlara yönelik verilen hataların nedenleri olarak genişletilebilir. Örneğin, boru içi kireçlenme vakasına yönelik sıkıntılarda kombiye tam kapasite su ulaşamayacağı için arıza sinyalleri verebilir. Bu genelde sobalı evden, doğal gazlıya geçiş sürecinde özellikle eski tesisatların içindeki pas ve kireç gibi maddelerin oluşturduğu bir vakadır. Galvaniz borular pek kullanılmazsa pas oluşturabilir ve kombi filtresine doğru su ilerlerken bu kısımlarda biraz takılabilir. Haliyle kombi de suyu yeterince çekip, sıcak suya çeviremediği için arıza sinyalleri vermesi normaldir. İlgili elektronik firma yetkilisinden destek almanız durumunda cihaz ile ilgilenir. Biz ise dış yüzeyden incelemeler sonucunda cihaz analizlerinin de yardımıyla kireç yoğunluğu artan boruları hızlıca bulabiliyoruz.

Pendik cihazlı su tesisatçısı sizlere garantili olarak bakım olanağı sunmaktadır. Kırılma riski olan boruların yerlerini bulmada üstün teknolojileri kullanmaktayız.

Pendik Cihazlı Su Tesisatçısı – Ücretsiz Keşif – 612 55 90

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA