Pendik dumlupınar tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri verilmektedir. Pendik tesisatçı sayesinde ses yapan borulara karşı nasıl önlem alındığını ve sorunların ne şekilde oluştuğunu bulmamızdaki ana yollarımızı okumak ister misiniz?

Sorun Nedir ?

  • Tuvalet tıkandı su gitmiyor mu ?
  • Alt kata gizli su kaçağı mı var ?
  • Lavabo mu tıkalı ?
  • Yeni su tesisat mı çekilecek ?
  • Musluk banyo ve ev aletleri montajı mı lazım servis ücretimiz 50 TL + Malzeme olarak belirlenmiştir.

Dumlupınar tesisatçı olarak aşırı şekilde ses yapan borulardaki sorunu hızlı şekilde anlayabiliriz. Kısmen bazı nesneler boru içine yerleşmiş olabilir ve özellikle inşaat zamanlarına ait kalıntılar örnek olarak verilse de orada kaldığı sürece su gelip çarpar ve hareket olduğu müddetçe ses yapacaktır. Zeminin hemen altında böyle bir boru varsa bar basıncı ile tam yerini bulabiliyoruz. Ayrıca termal kamera sayesinde atık maddenin röntgenini de çekebiliriz. Taş ve moloz harici bazen teneke kola ve şişe gibi parçalarında atık borularına yerleşmesi ile de benzer şekilde bulma konusunda işlemler yapabiliriz. Konumuza dönecek olursak eğer, atık su kolonlarının bazıları bina içlerinden geçecek şekilde yanlış olarak düzenlenmişse sorun buda olabilir. Maalesef bunu çözmek sanıldığı kadar kolay değildir, çünkü kurulu olan tesisat düzeninin yönünü değiştirmemiz gerekiyor. Çap uyumsuzluğu varsa özellikle bazen yer darlığı nedeni ile boruları keserek tekrar birleştirme işlemine gidilirse yine ses yapacaktır. Özellikle temiz su hattı ise sesler sürekli olur. Genelde bataryayı açmanız ile daha şiddetli şekilde artması da bir ihtimaldir.

Pendik dumlupınar tesisatçı ile tıkanmış borular, ses yapan sistemler, atık sistemlerinden çıkmaya çalışan çeşitli böcekler ve koku problemleri gibi vakalarda bize danışınız. Bu senede İstanbul’da kayda değer ve mantıklı, kaliteli işlem yapan bir kadromuz yer almaktadır.

pendik dumlupınar tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA