Pendik lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı olarak kırmadan lavabo tıkanıklığı açma sadece 99 TL bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Pendik tesisatçı son teknoloji mini lavabo açma robotu ile hizmet vermektedir.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Pendik lavabo tıkanıklığı açma ekiplerimiz tesisat kaçak su arıza tespit ekibimiz ile hem sıcak ve soğuk hatlardaki sızıntılar hem de bunlara bağlı olarak belki su kirliliğinden dolayı ortaya çıkabilecek olan bataryalardaki parçaların işe yaramayacak duruma gelmesi vakalarına karşı sizlere destek olmaktadır.

Pendik lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile bir sıcak su hattını ele alırsak sizce sızıntı olduğu bölgelerde nem artmaz mı? Pendik lavabo açma olarak biz kaynar su sıcaklığına yakın şekilde kaçak olan borulardan gelen suların duvarları kabartacak seviyeye ulaştıklarına tanık olduk. Ayrıca o hatlardan geçen diğer plastik sistemleri de zamanla eriterek örneğin gider sızıntısına neden olarak evinizin, iş yerlerinin oldukça pis koku sarmasına neden olabilmektedir. Dikkatli incelenirse her iki tip su sıcaklığı arasında farklılık olacaktır. Duvarlara tutulan bir termal kamera ile biz ikisi arasındaki ayrımları rahatlıkla görebiliyoruz. Bunu hem sızıntı hem de boru içindeki su ile anlayabilirken, belirlediğimiz kısımlarda ufak bir çalışma yaparak ses analiz tekniklerini kullanarak hatlardaki sıkıntıyı hızlıca tanımlayabiliyoruz. Örneğin 9 rakamının altında yer alan bar basıncının ölçülmesi ile noktasal olarak nerede kaçak olduğunu görmek soğuk su hatları ile mümkünken, sıcak hatlardaki kaçakları ise termal kamera ile oradaki faaliyetleri canlı şekilde inceleyen ekibimiz çok geçmeden farkına varacak ve kırılması gereken alanların yerlerinin tespiti konusunda uyaracaktır.

Pendik lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ile artık sıkıntı oluşturmayacak ölçüde marifetli cihazlarımız ile evlerinizdeki yıpranma paylarını en aza indirmek mümkündür.

pendik lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA