Pendik tuvalet tıkanması açma için tesisat firmamızı aramanız yeterli aynı gü içinde servis hizmeti 0216 612 55 90 Çözüm Tesisat sektör lideri firmadır. Pendik tesisatçı tuvalet tıkanıklığı açma makine sistemleri kullanmaktadır.

Tıkalı Tuvaleti Kırmadan Açıyoruz

Pendik tuvalet tıkanıklığı açma servis ekiplerimizce pörçöz ve buna benzer bazı maddelerin tuvaletlere gönderilmesi konusunda şu ana kadar verim alıp almadığınızı sormak istiyoruz. Emin olun biz 30 dakikada tüm tesisat içi kirliliğe karşı başarılı bir savaş ortaya koyabiliyoruz. Kullandığınız bazı kimyasallar ve ürünler ile ancak yumuşatma ve eritme şeklinde atıklarla alakalı işlem yapılabilir. Fakat bunu yaparken de maalesef gider içi ısınmaya ve özellikle asitli içeriği ile erimeye başlarsa sorun giderek büyük. Bunu tesisatınıza kesinlikle uygulamayın.  Pendik tuvalet tıkanması açma yabancı cisimlere dair çok özel algılama özelliklerine sahip cihazlar kullanır. Örneğin termal kamera boru içlerindeki cisimleri ve su dolu kısımları gösterir. Tuvalet açma cihazımız boru veya beton üzerine çeşitli şekillerde tutularak arkasında ne olup bittiğini göstermektedir. Örneğin gider içinde plastik bazı maddeler, atık birikmesi gibi oluşumları sürekli içinden su geçmesini sağlayarak anında bulmaktayız. Sonuç mu? O maddelerin hasara yol açtığı boruların yerlerini bulduktan sonra noktasal olarak minik bir tadilat ile işlemleri sonuçlandırıyoruz.

Pendik tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerimiz zamanında yapılmazsa boruların daralması bir ihtimaldir. Dökülen saçların toplu halde biriktirildiği ve tuvalete atıldığı bilinen bir gerçektir. Bunu genelde dükkânlarında tuvalet bulunan berberler yapabiliyor. Çöpe atılması daha sağlıklı iken yumak halindeki bu saçlar adeta sünger gibi bir zaman sonra hat içinde durur ve oradan su akışı hafif şekilde kalarak devam edecektir. Fakat tuvaleti her kullandığınızda sıkıntı oluşmaya ve sürmeye de kaldığı yerden sürdürür. Biz bu türdeki atıklar için kesinlikle bulundukları ve tıkalı durdukları yerlere göre farklı cihaz parçalarını kullanıyoruz. Kanal içleri kanal açıcı ile çok verimli iken kanal birleşim bölgelerinde henüz gider borusuna düşmemiş atıklar için biraz su sıkmak hareketlenmesi için son derece etkilidir.

pendik tuvalet tıkanması açma

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA