Pendikte petek temizliği yapanlar olarak makine ve özel tesisat temizleme kimyasalı kullanımı yaparak temizlik işlemlerini yapmaktayız. Petek temizliği uzmanlarımızca özel olarak sunulan ve peteklere uygulanan cihazlarımız ile ana sorun olan kirliliği aşmak çok kolay bir hale gelmiştir. Fakat 5-15 dakika hatta 30 dakika da bile bitirilecek bir işlem çoğu zaman değildir. Kesinlikle üzerine titizlikle durulması ve işlemlerin tek tek incelenmesi gerekiyor.

Pendik Petek Temizliği

Pendik petek temizliği yapanlar ile dengesiz şekilde ısınan ve üstü soğuk iken, alt kısmı adeta yanan sistemleri sizlerle beraber incelemek istiyoruz. Tesisatı yapan kişiler tarafından bazen ters bağlantı oluşturulması nedeniyle sıcak su altta kalır ve üst kısımlara pek ulaşım sağlanamaz. Bunu aşmak için uzmanlarımızın incelemesi gereklidir. Ayrıca çoğu zaman çamur, tortu gibi maddeler genellikle peteklere gönderilen suyun kalitesiz olmasından dolayı veya aşırı şekilde kirli ortamlarda (su tankı) bekletilmesi şeklindeki hatalardan dolayı maalesef petekleri de risk altına almaya devam ediyor. Aslında su tankının her sene Sonbahar aylarından hemen önce temizlenmesi, sadece peteklere su basılma tarihi geldiğinde bu işlem yapılması biraz daha sağlıklı olunmasını sağlayacaktır. Fakat tam bir sağlıktan bahsedemeyiz. Çünkü petek içindeki su beklediği sürece kireç mutlaka yapacaktır ve düzenli olarak (her iki senede bir defa) peteklerde bakım yapılması zaruri bir hal almıştır.

Pendikte petek temizliği yapanlar olarak her zaman titiz şekilde havası olan, ısı dengesizliği yer alan, içi kirlilik gibi sorunları olan kısacası istediğiniz gibi ısıtmayan peteklere özel bakım yapmaya devam ediyoruz.

pendikte petek temizliği yapanlar

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA