Velibaba tıkanıklık açma hizmeti tuvalet açma , lavabo açma ve kanalizasyon açma servisleri Pendik tesisatçı firmamızca verilmektedir. Su geri tepmesi veya yavaş gitmesi tıkanıklığa işarettir risk almayın bizi arayın.

Pemdikte yaşayacağınız tıkanıklıkları kırmadan robot sistemlerle ve basınçlı yıkama makineleri ile açmaktayız. Yapmanız gereken durum hakkında bize kısa bir bilgi vermek Örnek ; lavabo tıkandı su gitmiyor gibi…

Tesisatçı 20 Dakikada Kapında

Velibaba tıkanıklık açma personellerimizi bir kere aramanız ile 1 saat içinde ki çoğu zaman 20 dakika gibi zamanda kapınızda servisinizin hazır olacağını biliyor musunuz? Siz de tesisatlarınızda artık bir koruma kalkanı ve eksikliklerini giderebilecek tam bir bakım hizmeti almak ister misiniz?

Velibaba tuvalet açma tekniklerimiz arasında en popüler olanı kanal açıcı ekipmandır. Fakat her hâlükârda inceleme yaparak görevimize başlamanın faydalı olacağını düşünüyoruz. Bazen bide yani tuvalet lavabosu olarak bilinen tesisatlara yanlışlıkla bazı cisimler atılması sonucu tıkanmalar olabilir. Sadece kamera ile o kısımda araştırma yapmak tesadüfi veya gayri ihtiyari herhangi bir girişimde bulunmayacağımız anlamına gelmektedir. Elbette daha çok tercih edilen alanlarımız alaturka ve alafranga tuvalet sistemleri olup iç kısımlara ne düşmüş olursa olsun kesinlikle onları bulunduğu bölgeden kırılma, çatlak, zedelenme gibi yan etkilere maruz kalmadan uzaklaştırabilecek gerekli tüm alt yapı sistemlerine sahibiz. Örneğin, yoğun olarak ucuz peçetelerin atıldığı bir tuvalette ister istemez mutlaka tıkanmalar olacaktır ve bunun birinci etkisi peçelerin sağlıklı şekilde suda eriyememesidir. Katılaşmalar ve zamanlar boru çaplarının neredeyse tam olarak kaplanması sebebi ile suyun geçişi de inanılmaz derece azalacaktır. Dur demek için kamera ile yer tespiti yapmak genelde 5-10 dakika ve o bölgede atık madde ve yabancı cismi uzaklaştıracak kanal açıcı ile tuvaletlerinizi yepyeni gibi bir kıvama getirebiliriz.

Velibaba tıkanıklık açma ekibimiz varken sizde asla kendi başınıza bu yolda olduğunuzu düşünmemelisiniz. Güvenilir bir yardımcı ve servis ücretleri çok yüksek olmayan fakat bunun yanında mükemmel bir bakım hizmetini almak elbette sizlerin de hakkıdır.

Velibaba Tıkanıklık Açma Tuvalet Lavabo

Bir Cevap Yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA