Kurna su tesisat ile kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçı hizmetlerini aynı gün içinde alabilirsiniz. Firmamıza pendiktesisatci.gen.tr üzerinden ulaşabilirsiniz tüm bölgelere servis hizmetimiz vardır.

Kurna Tesisatçı

Pendik Kurna su tesisat elemanlarımızın peteklerdeki su kaçakları için vanalardan ve boru etrafından sızmakta olan suları durdurmak amacıyla bazı önerileri bulunmaktadır. Bazen petek yanlarında, bazense boruların etrafında ne kadar az aksa bile içindeki suyu azaltacağı için hep zararlı olacaktır. Petek yanlarındaki bazı vanalardaki rekor vardır ve problemli bu kısım ise sıkılarak aşılabilir. Eğer bu pek faydalı olmadıysa değiştirilebilir. Diğer taraftan petek borusu sızdırıyor ise kimyasal maddeler ile onların tamamen kapanmasını sağlayabiliriz. Kurna tesisatçı personelimiz pisuar tuvaletlerdeki tıkanıklık içinde sizlere yardımcı olmak istiyor. Genelde lavabo açıcılar ve bazı kimyasalların kullanması ile kendiliğinden açılması mümkün olan bu tesisatlarda her zaman işe yaramadığını da belirtmek istiyoruz. Pisuarların sökülerek gider içlerine doğru robot cihaz ile kanal içlerinin tamamen atıklardan arındıracak şekilde müdahale edilmesinden sonra problem kendiliğinden düzelecektir. Atık su sistemlerinde olan tuvaletinizin yerini şu anda beğenmiyor olabilirsiniz. Belki 1 metre kadar uzaklaştırmak amacında olabilirsiniz. Klozetler için şu andaki yerini yarım metreden daha fazla şekilde değiştirilmesi biraz daha sağlıksız çalışmasını sağlayabilir. Eğer ki klozet borusunda düşük döşeme yüksekliği dediğimiz bölge elveriyorsa banyo içinde herhangi bir yere taşınmasında mahsur yoktur.

Kurna su tesisat ile alafrangadan alaturka sistemlere veya tam tersini yaptırmak için sadece bizleri aramanız yeterlidir. Ekiplerimiz sizin semtinizdeki ofislerinden hızlıca gelerek 1 saate kalmadan hemen işlemlerin uygulanması ve keşif gibi amaçla tesisatları incelemeye başlayacaktır.

Kurna Su Tesisat

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA