Kurna tesisatçı firmamız Pendik semtinde kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve yaylı robotlarla tuvalet , lavabo tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Pendik tesisatçı çağın teknolojini kullanarak hizmet vermektedir.

Pendik Kurna Su Tesisatı

Kurna tesisatçı ekipleri varken “lavaboyu en iyi ne açar?” gibi suallere cevap aramanıza gerek yoktur. Lavabo hattı tıkanmış ise sizin daireniz veya üst katınıza ilişkin hatlarda belki gider içlerini tıkayıcı olarak problem olabilir. Kurna tıkanıklık açma uzmanları 20 dakika içinde gelsin ve kamera ile o bölgelerde hasarsız hızlıca ve %100 güvenli olarak bir araştırma yapsınlar. Geriye kalan yalnızca maddelerin bulunması ve riske girmeden garantili olarak hatlardaki iç temizliğin yapılmasıdır. Kurna su tesisatı ekipleri bir sual yöneltmek istiyor! Kim daha az doğal gaz yakıtı kullanırken, daha fazla ısınmak ister? Aslında kullanılan tesisat ve kombi bunda önemli bir ölçüttür. Yalnız ne kadar kaliteli malzeme kullanasınınız da peteklerdeki o sıcaklığı geçmesinde önemli engel oluşturan kireç, çamur gibi maddeler artmaya devam ediyorsa pek bir önemi yoktur. Kurna su kaçağı tespiti olarak biz her sene ve her ay görev başındayız. Neden soğukların bastırmasını bekleyesiniz ki? Doğal gaz harcamalarında %30 civarında artış ve daha yüksek petek ısılarını elde edebilirsiniz. Kış aylarında daha ekonomik bir süre geçirmek için her ay değil yalnızca her iki sene gibi uzun bir zamanda bizlerden aynı işlemlerin tekrar yapılmasını isteyin, farkı sizde göreceksiniz.

Kurna tesisatçı bataryanın açılması ile hemen hava ile karışık seslerin gelmesi ve suyun kesik ve anlık olarak gür gelecek şekilde oluşan problemlerini inceleyebilir. Kurna su tesisatı çalışmamızda bu sürekli başınıza geliyorsa bina içindeki su dolaşım yolları ve daireye verilen su kanalları dikkatli incelenecek ve en iyi şekilde yardımcı olunacaktır.

Kurna Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA