Pendik aletli su tesisatçısı makineli tesisatçı kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti bulma servisi telefon numarası 0216 612 55 90 dır. Pendik tesisatçı son teknoloji kameralı cihazlarla su kaçaklarının yerini tespit etmek için hizmet vermektedir.

Pendik cihazlı su tesisatçısı ; Kameralı sistem kullanarak su kaçağı olan yeri nokta atışı tespit yapmaktadır. Ev veya iş yerinde su tesisatında kaçak şüphesi varsa bizi arayabilirsiniz. Pendik makineli su tesisatçısı robotla tıkanıklık açma servisi vermektedir.

Pendik Aletle Su Kaçağı Tespiti

Pendik aletli su tesisatçısı tuvalet atık borusu yıkayan tıkanıklık açma servisidir. Atık parçalama metotları pimaş gider içlerinden uygulanır. Bir nevi pimaş yıkama çalışmasıdır. Çamur gibi belli noktalara geçmiş atıkları özel robot aparatları ile parçalarız. Bunu gerçekleştirmek için kameralı sistemle tıkalı atık borusunun kırmadan tespiti, robot cihazdaki atık delici üniteler ile hiçbir beton alanı kırmadan işlemler yaparız.

Pendik aletli tesisatçı zeminden ısıtmalı tesisatı temizleyen servis olup garantili petek temizliği yapmaktayız. Zemine döşenmiş tesisatta soğuma varsa cihazla veya merkezi ısıtmalı tesisatla gelen sıcak su eşit miktarda her yere ulaşamıyor olabilir. Tesisatta sızıntı varsa keza yeterince su basılmazsa yine soğuma olur. Termal kameralar ile araştırma yapıp, sorunları bulur ve kanaldaki su kirliliğine bakarak gerekli ise makinemize hesaplanan ölçüde solüsyon yıkama sıvısı eklenerek zemindeki peteklerde yıkama işlemi yaparız. Uzun vakit almaması, zeminden ısıtmalı tesisatta sıcaklığı artırma, kullanım ömrünü artırma, yakıt tüketimi düşürülmesine katkı sağlaması gibi pek çok artı yönleri vardır.

Pendik aletli su tesisatçıları su sızıntısının yerini kırmadan bulan onaran İstanbul su kaçağı tespiti firmasıdır. Banyo duvarında ıslaklık var ise o duvarı kırarak direkt boruya ulaşmak inanılmaz hatadır. Direkt cihazlar ile dıştan tarama gerçekleştirmek ve sızıntı yerini bulduktan sonra tadilat gerekli ise yapmak daha doğrudur. Duvar içinde ıslaklık var ise iki cihazla tararız. Önce termal kamera sıcak su tesisatı kaçağı ise bunu bize gösterir. Isı değerleri düşük ise ses detektörü ile dinleme yapılır. Eğer bundan netice çıkmazsa basınç testi ile değerlere bakılır, onarım sıvıları eklenir.

pendik aletli su tesisatçısı
0216 612 55 90 TIKLA ARA