Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Ertuğrul Gazi Tesisatçıları

Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı garantili panel petek temizliği yapan servistir. Panel peteği sökmeden temizleyen servis olarak yalnızca bir makine ve geniş su tankı içerisine sıcak su ile solüsyon ekleyerek, sızdırmaz hortumlar ile panel petek içini yıkama işlemleri yapıyoruz. Kombi, panel radyatör tesisatı kontrolü gibi ek işlemler ile tesisattaki tüm sorunları görerek çözüyoruz. Panel peteğin soğumasına neden olan kireç, pas, su taşı, tortuları ne varsa hepsini makineyle alıyor ve daha sıcak ısınmanızın önünü açıyoruz. Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı pimaş yıkama yapan tıkanıklık açma firmasıdır. Atık pimaş borusunda tıkanma yıkama ile kırmadan açılabilir. Yüksek basınçlı su makineleri özellikle yağlanmış gider borularını temizleyebilir. Mutfak giderini taşıran, lavabo gideri içindeki nesneleri, atıkları zarar oluşturmayacak basınç ayarı ile özellikle kamera ile bulunan noktaları temizleyebiliriz. Eski, geleneksel yöntemlere göre daha kalıcı ve hemen tıkanan lavabo, banyo, tuvalet giderini açan yöntem arıyorsanız buna ek olarak atık parçalama robotu da sırf pimaş içine uygulandıktan neredeyse yarım saat içinde doluluğun kanalizasyona akmasını sağlamaktadır.

Pendik Ertuğrul Gazi tesisatçı evde su kaçağını hatasız bulan cihazlar kullanan firmadır. Evde su kaçağını nasıl anlarım? Su sayacı sürekli çalışıyor, su faturası geçen aya göre yüksek geldi, evin duvarında sürekli ıslaklık var gibi pek çok belirti mutlaka hasarsız su kaçağı tespiti yapan cihazla araştırmayı gerektirir. Islanan duvar içinde tesisat borusu geçiyor mu, geçiyorsa ses yapma durumuna göre detektör taraması, ses yapmıyorsa basınç testi ile sizin mi komşunun dairesinde mi su kaçağı var gibi konuları bulup, onarım sıvıları, ısıya duyarlı cihazlarla tarama ve daha pek çok çalışma ile doğru teknikleri kullanır ve onarım yaparız.

Pendik Ertuğrul Gazi Tesisatçı
0216 612 55 90 TIKLA ARA