Pendik merkez tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Pendik tesisatçı son teknoloji cihazları kullanarak aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Son Teknoloji Özel Cihazlarla Hizmet

Pendik merkezde tesisatçı binaların her türlü alanlarına yayılmaya başlayan nemlere karşı araştırma yaparak konumlarını saptama ve herhangi bir borudan kaynaklansa bile onları bulabilme şansına sahiptir. Ucuz malzemeler veya sırf mekanik edevat ile bunları başarmanız son derece zayıftır. Bu nedenle yurt dışından özel cihazlar getirterek analiz yeteneğimizi güçlendirme çabası içinde olduk ve faydasını kesinlikle gördüğümüzü yazabiliriz. Pendik merkez tesisatçı tarama yöntemleri ile sızan suyu inceleme özellikleri vardır. Problemsiz bir boru içinden geçen sıvılar damlama, yoğun tazyik veya parça kırılması ile hızlıca akması şeklinde meydana gelen su ilerleme açıları ve sesleri farklıdır. Kimisi mutfakta başlar ve alt katın koridorunda ıslaklık şeklinde gözükür. Kimisi ise bataryanın hemen yakınında musluğun kaynak yerinin belki basınçtan dolayı yerinden çıkması ile oluşur ve bu kuvvet ile fayansın yerinden çıkması ve etrafı iyice ıslatması bir olabilir. Müşterilerimize saygılı olan ekibimiz adreslerinize ofisimizin de biraz yakın olmasından dolayı 20 dakika içinde gelerek önlemleri alabilir. Sizin o arada vanaları kapatmanız yeterlidir. Ekiplerimiz sızan boruyu hızlıca bulacak ve onlar üzerinde işlem yapacak, gerektiği kısmı değiştirerek, sağlam olanlarına kesinlikle tadilat seçeneğini masadan kaldıracaktır.

Pendik merkez tesisatçı ekibi elektrikli süpürge (su bazlı) kullanılan cihazlardaki iç kirliliğin tuvalet ve lavabolara hatta banyo giderlerine dökülmesi nedeniyle oluşan tıkanmalar, oranın bir daha kullanılamaması gibi durumları da robot kamera sistemleri ile mercek altına alabilir.

Pendik Merkez Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA