Pendik pimaş açma tesisat hizmetleri veren firmamızda pimaş temizleme makineler ve pimaş açıcı robotlar kullanılarak servis verilmektedir. Pendik tesisatçı olarak mondern pimaş açma ve yıkama makineleri kullanmaktayız.

Pimaş Yıkama ve Temizleme

Pimaş açma işlemi gerektiren lavabolarda zamanla saç, yemek, yağ kalıntıları, kağıt havlular, peçeteler birikebilir ve hayatımızı bir miktar kabusa çevirebilecek ölçülere ulaşabilir. Dış yüzeyinin ne kadar temiz olması, içinin de aynı olduğunu göstermez ve uzmanlarımız bakın bu konu hakkında neler diyor. Pendik pimaş açma biz cihaz kullanıyoruz ve bunu gider içine sığabilecek ölçülerde ve çapta yer alan makinelerle yapıyoruz. Elektronik cihaz olduğu için kamera, sensör, atık parçalama, su püskürtme, kanalı açma varsa değerli bazı eşyaları düştüğü yerden geri çıkartma gibi işlemleri de beraberinde yapıyoruz. Tesisat kırılması kesinlikle olmaz ve evinizin maddi değeri korunarak boru çaplarının her köşesinde hijyenik ortamlar yeniden kazanılmaya çalışılır.

Pendik pimaş açma soda ve kaynar su eşliğinde sıvıları gider içine dökmek pek faydalı olmaz. Veyahut çaydanlığının tamamı dolduracak şekilde soda tıkalı olan lavabo içerisinde yavaşça dökülmesi ve ardından bir süre beklenmesi ayda bir kere de tekrarlanması şeklinde olacak yöntemleri isterseniz deneyebilirsiniz. Buna benzer çok sayıda teknik olmasına rağmen atığa asıl fiziksel müdahale yani cihaz ile temizlenmesi fayda sağlayacaktır. Pendik pimaş açma pek vakit almaz ve bazı müşterilerimizin işlerini ilk 1 saat içinde tamamlayıp gidebiliyoruz. Bazılarında atık birikmesi oldukça yoğun olduğu için 2-3 saat gibi en fazla vaktinizi alacağız.

0216 612 55 90 TIKLA ARA