Pendik pimaş yıkama servisi ile tuvalet açma , lavabo açma , kanal açma ve pimaş temizleme hizmeti alabilirsiniz. Pendik tesisatçı  PİMAŞ AÇMA konusunda uzmanlaşmıştır.

Pimaş Aç Hizmetleri

Mutfak lavabosunu kullanırken yemeklerin lezzetine odaklandığımız için artıkların gider içini tıkayabileceği pek aklımıza gelmeyebilir. Fakat biz bu açığı gidermek istiyoruz ve yazımızı mutlaka izleyin.  Pendik pimaş yıkama klasik olan yöntemler arasında tıkalı lavabo suyuna 8-10 kere pompa kullanılması suyun akışını yeniden sağlar fakat atıkları yok etmez. 1 bardak karbonat ve sirke kullanılmasını isterseniz deneyebilirsiniz. Özellikle elbise askısına spiral şekilde tel geçirilerek gider içinde ileri geri hareketlerin oluşturulması plastik olan boruda kırılma bile meydana getirebilir. İnternette buna benzer çok sayıda öneri görebilirsiniz.

Pendik pimaş yıkama çözüm merkezi servis elemanlarımız yurtdışından kalitesi ile göz dolduran ve orijinal olan kanal açıcı cihazı kullanmaktadır. Adı biraz sizi ürkütebilir lakin ne tesisat içine ne de tesisatı saran beton, fayanslara zarar veriyor. Tek yaptığı gider içine sığması, ilerlemesi, görüntü alması ve sensörler ile ekrana vermesi ve orada atığı aranmasında ve yok edilmesinde fayda sağlamasıdır.

Pendik pimaş yıkama yemek artıklarının biriktiği lavaboyu düşünelim ve borunun dikey konumdan yataya geçtiği yerlerde mutlaka boru zemininde birikecektir. Buralarda ne kadar suyu açık bıraksanız da pek faydasını göremezsiniz. Çünkü en azından 150 bar basınçlı su tam atığa denk gelecek şekilde gönderilmeli ve kamera ile de etkisi ölçülmelidir. Firma çalışanlarımız bunu cihaz ile yapıyor ve artıklara tutmamız ile ileriye gidecek ve biz onu tam 30 metre boyunca (kablo uzunluğu sınırı) evinizden atmak için emek harcayabiliriz.

Pendik Pimaş Yıkama 99 TL

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA