Pendik Robotlu su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmet vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Pendik Robotlu Su Tesisatçıları

Pendik Robotlu su tesisatçıları peteği tıkayan kireci, pası, tortuyu çözen zararsız kimyasal ilaçla makineli petek temizliği işlemleri kullanmaktadır. Yoğun basınçlı su ve belli derecede eklenecek petek solüsyon temizleyici ile petek ısısını artırma işlemlerine ne dersiniz? Soğuyan, ısınmayan petekleri ısıtmak için tesisat hataları, kombi bakımı ve varsa petek kirlerinin cihazla çekilmesi gerekir. Sıcak suyun sağlıklı ilerleyebilmesi için bu gerekli ve termal kamera alıcıları ile en soğuk kalan problemli petekler için kenarından da cihazı bağlayabildiğimizi biliyor musunuz? %40’a varabilecek yakıt tasarrufları da bu çalışma ile sizlerin olabilir. Pendik Robotlu su tesisatçıları tuvaleti tıkayan atıkları kırmadan makineyle temizleyen tıkanıklık açma firmasıdır. Tuvalet haricindeki sistemler içinde bize ulaşabilirsiniz. Atık parçalama robotunun güçlü helezon yay sistemleri vardır. Ekip arkadaşlarımız kanalın derinine ittirir ve çelik halat kıvrılarak ilerler. Bu yayın atığı parçalaması pimaş içinden yapılıyor olup tadilata gerek yok ve robot sistem güç uygulaması ile kanaldaki atıklar ilerler. Sıkışmış pek çok yabancı cisim, tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve aklınıza ne kadar sorun geliyorsa kamerayla kontrollerini gerçekleştirip etkili şekilde temizleyebiliriz.

Pendik Robotlu su tesisatçıları evin duvarındaki damlamayı kırmadan bulan araştıran su kaçağı tespiti firmasıdır. Duvarda damlama kabartı belirtileri tesisat kaçaklarına işaret eder. Bataryalara ulaştırmak için sıcak, soğu su tesisatı döşenmiş olabileceği gibi üst katın duvara su akıyor gibi problemlerde olabilir. Gerekirse her iki daire içinde test pompası yardımı ile tesisatın basıncına bakar ve hangi tesisat için çalışma yapacağımıza karar veririz. Yüzeylere tutulacak nem ölçen cihaz veya ses detektörleri ile kaçak yapan noktaları bulabileceğimiz gibi onarım sıvıları ile sorunu kökten düzeltme imkanlarımızda bulunmaktadır.

Pendik Robotlu Su Tesisatçısı
0216 612 55 90 TIKLA ARA