Pendik tesisatçı servisimizin vermiş olduğu hizmetlerden ve ayrıcalıklardan yararlanabilmek için bizlere bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Bu anlamda verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:
– Kırmadan su kaçağı tespiti
– Tıkanıklık açma işlemleri
– Kalorifer ve petek temizliği
– Sızıntı ve izolasyon problemleri
Tüm bunların yanı sıra aşağıdaki montaj ve değişim hizmetleri konusunda da Pendik tesisatçı servisimiz aktif olarak hizmet vermektedir.
– Lavabo ve musluk montajı – satışı
– Duşakabin montajı
– Rezervuar montajı
– Tesisat değişimleri

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı sorunlarının nereden ve ne şekilde meydana geldiği sizi telaşlandırmasın, Pendik tesisatçı servisimizin kullandığı teknolojik ekipmanlar sayesinde görünmeyen yerlerdeki su kaçağı ve su sızıntısı problemlerine evlerinizde hiçbir yeri kırmadan kalıcı çözümler üretiyoruz. Kameralı sistemler ile tespit etmeye çalıştığımız su kaçağı sorunları, sorunun meydana geldiği bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kaçak kirli gider üzerindeyse robotla görüntüleme sistemlerinden yardım alarak sorulu bölgeyi kısa sürelerde tespit edebiliyoruz. Bunun yanı sıra akustik cihazlar ve termal yöntemler ile de görünmeyen yerlerdeki su kaçaklarını da büyük sorunlar olmaktan çıkarıyoruz.

Tıkanıklıklar Sizi Korkutmasın

Pendik tesisatçı servisimiz ile evlerinizde etrafı kirletmeden, tesisat üzerinde herhangi bir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde tıkanıklık sorunlarınıza kısa sürelerde kalıcı çözümler üretiyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile artık tıkanıklık problemlerinden korkmanıza gerek yok, bir telefon ile Pendik tesisatçı servisimiz en kısa sürede mağduriyetlerinizi giderecektir.

Aynı Yakıta Daha Fazla Isının

Petek sorunları günümüzde birçok kişinin yaşadığı ortak sorunlardan, bunun nedeni ise petek temizliklerinin düzenli aralıklarda yapılmaması olarak gösterilebilir. Oysaki düzenli yapılan petek temizlikleri ile yakıttan tasarruf eder ve faturalarınızda ciddi anlamda düşüşler gözlemlersiniz. Bu da uzun vadede hesaplandığında petek temizliğinin fazlası ile bütçenize katkı sağladığı anlamına gelir. Pendik tesisatçı servisimiz ile petek temizliklerinizi kaliteli solüsyonlar ile yapıyor ve faturaların bütçenize yük olmasını önlüyoruz. Tüm hizmetlerimiz için bizlere sitemiz üzerinden veya çağrı numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA