Pendik Yenişehir tesisatçı su kaçağı tespiti firmamız kırmadan dökmeden cihaz , kamera ve robotla su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri vermektedir. Pendik tesisatçı son teknoloji modern cihazları kullanarak hizmet vermektedir.

Yenişehir Su Kaçağı Tespiti

Pendik Yenişehir Tesisatçı yalnızca daire içleri değil apartman temelindeki belli belirsiz yer alan ıslanmaları da duvarda kabarma ve dökülme gibi şikayetleri de değerlendirebilir. Temel bölgesine ciddi miktarda zararı dokunabilecek olan bu sızmalar deprem neticesinde bazı boruların yıpranması ile oluşabilir. Kaynak suyu, İSKİ hattı veya diğer bodruma ait alternatif tesisat borularına dair sızmalarda olasılıklar içindedir. Bakın bu sıkıntıları nasıl tam 12’den vuracak düzeyde anlıyoruz. Pendik Yenişehir tesisatçı su kaçağı tespiti yalnızca konu ile alakalı çalışma yaparak ihtimallerden, cihaz verilerden yol almasını bilen ve kesin olarak su sızıntısı şikayetini durduran firmadır. Kaynak sularının toprak altı ve apartman dışından gelmesi demek bina içinde herhangi bir tesisattan oluşmaması anlamına geleceği için öncelikle bodrumdaki ilgili tesisat için test pompası denenerek ayarlarına bakılır. Zaten problem görülürse ona yönelik kapatıcı maddeler veya önemli miktarda delinme, kırılma varsa parça değişimi içinde beton altında bile oluşsa oraya ulaşmada minimal bir tadilat neticesinde destek vermekten memnun olacağız. Tutun ki hiçbir sorun yok o halde ıslaklıkların geldiği yön itibari ile apartman dışındaki toprak altına dair su hareketlerinin oluşturmakta olduğu sesler ile yerlerini bulabiliriz ve orada belki özel bir çalışma zamanla yapılabilir. Kaynak suyunun beyhude dolaşması izolasyon sıkıntısıdır ve binanın dış kaplamalarındaki pürüzlerin giderilmesi gerekir.

Pendik Yenişehir tesisatçı su kaçağı tespiti uzmanları son olarak ise atık su kaçağı bulma teknikleri ile kanalların en dar ve insanın elinin bile sığamayacağı türdeki alanlarına dahil olarak girebilecek olan görüntü sağlayıcı cihazlar ile kırılma varsa, delinmeleri anlamak için bu türde adım yapabilir.

Pendik Yenişehir Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti
0216 612 55 90 TIKLA ARA