Pendik Yenişehir tesisatçı ekiplerimizde bulunan kamera sistemleri ile su kaçağı tespiti , robot makinelerle tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Pendik tesisatçı on yılı aşkın süredir profesyonel cihazlarla hizmet vermektedir.

Kırmadan Önce Bizi Arayın!

Yenişehir tesisatçı gider maliyeti tavan yapmayacak bir politika sürdürmektedir. Yenişehir su kaçağı tespiti tarafından özel kaçak su dinleme aygıtları ile yapılacak çalışma sonrasında oluşacak rapor için herhangi bir tadilat olasılığı olmadığı için gider masrafları da bir hayli düşük olacaktır. Sizin veya sizin haricinizdeki tesisat ile apartmana yayılan temiz veya atık su gider yayılımlarının kaynaklarını %100 doğru bulmamız ile bilirkişi raporu düzenleyecek durumda olmamız ile her zaman yanınızdayız.

Yenişehir tesisatçı desteğini yalnızca petek bakımı konusunda bizleri tercih eden müşterilerimiz, gerçekten Kış soğuklarından oldukça az şekilde etkilenmeye devam ediyor. Yenişehir petek temizliği açısından iyi yanmayan peteklerin her zaman çözümü vardır. Sıcak su kombi de ideal ısıda olduğu halde sizce neden peteklerde tam dolaşamıyor. Reglaj ayarı olabilir mi? Yaptırdınız mı? Farklı sorunlar olabilir mi? Örneğin, üstü sıcak ve alt kısmı soğumaya doğru gidiyor ve hatta buz gibi. Bunun ana sorunu kesinlikle oradaki maddelerin artmasıdır. Su içine sıkışmış ve üremeye devam ediyor. İşte bizler bu alaşımları sizler için sıcak suya önemli ölçüde katkı sağlaması açısından petekleri yerlerinden etmeden tamamen kurtarmak için sizlerleyiz.

Yenişehir tesisatçı evlerinizdeki batarya sistemlerindeki gürültüler içinde ilgilenebilir. Yenişehir su tesisatı ile her kullanımında gürültü gelen musluk ve bataryaları bizlere emanet edin. Malzemeyi açalım ve parçaları inceleyelim. Bol yedek parçamız ile örneğin mil diski bozulmuş ise değiştirebilir, basınç dengesizliğini araştırabiliriz.

Pendik Yenişehir Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA