Pendik Yunus Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yunus Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Pendik Yunus Mahallesi tesisatçı banyo musluğunun alt kata su akıtmasını kırmadan bulan onaran su kaçağı tespiti ekibidir. Banyo muslukları diğer su tesisat birimleri gibi sürekli su ile doludur. Bu tesisata su sağlayan borularda herhangi bir kılcal sızıntı bile damlama veya tazyikli su çıkışlarının yaşanmasını sağlar. Takılacak test pompasının ardından sızıntı miktarını görerek ilaçla onarma veya tazyikli su kaçıran banyo musluk tesisatı için sesli detektör taraması ile yerleri bulunur. Detektör taramasından sonra onarım işlemlerine vakit kaybetmeden geçilecektir. Pendik Yunus Mahallesi tesisatçı petek tesisatını zararsız temizleyen kaliteli petek temizliği makineleri kullanmaktadır. 2-3 bar arası basınçlı su makinesi ve asitli kimyasal olmayan solüsyonlar ile güven içinde peteklerdeki kirleri alabiliriz. Peteğin içine karışmış ve petekte üreyen kireç, tortu maddeleri kenardan alınamaz. Su ekliyorum, kombi derecesini artırıyorum petek yine soğuk gibi sorunların karşınızda olmasının nedeni petek kirlenmeleri olabilir. Birkaç saat içinde kaç petek olursa olsun solüsyon ile çözelti kıvamına getirip, makinemizle çekeriz. Mutlaka çıkış borusundan temiz su alınıncaya kadar işlemler devam eder ve tesisata temiz su eklemeleri yapıp, ısı testleri ile teyit aldıktan sonra sorunsuz şekilde ısınmanızın önünü açmaktayız.

Pendik Yunus Mahallesi tesisatçı kameralı lavabo açıcı robot kullanarak tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktadır. Asitli lavabo açıcı kimyasallar gideri delebilir, kireç taşı oluşturabilir. Halbuki lavabo açan robot makine ile kanaldaki atık alanlarına müdahale ve yay ile açılması sağlanması tadilatsız çözüm içermesi pek çok müşterimiz tarafından beğenilmektedir. Lavabo pimaşı içinden görüntüler sağlandıktan sonra nesnelere yönelik birkaç tel ve küçük 20 tane aparattan en uygun ve işe yarayan türünü seçip, özel helezon yay ile kanala gönderip itinalı şekilde temizleyebiliriz.

Pendik Yunus Mahallesi Tesisatçı
0216 612 55 90 TIKLA ARA