Pendik Şeyhli tesisatçı firmamızda kamera sistemleri ile su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir. Pendik tesisatçı kullandığı tesisat teknolojisi ile adından söz ettirmektedir.

Pendik Şeyhli Tesisatçı

Şeyhli mahallesi tesisatçı binanıza gelecek olsa ve sizden aldığı ön bilgiler ile hareket edecek olsa problemin nereden geldiğini yani sızıntıyı elde etmeyi çok zaman almayacaktır. Şeyhli su kaçağı tespiti açısından duvardaki boyaların pul pul dökülerek yere düşmesi, elinizi dokundurmanız ile birlikte oradaki hafif de olsa küçük bir nem belirtisi yani ıslaklık bile çok değerlidir. Biz bunları dışarıdan yüksek oranda başarılı olarak işleyebilecek cihazlar kullanıyoruz. Geriye kalan araştırmayı sağlıklı yapmak ve soruna göre çözüm üretmeyi getirmektir. Şeyhli tesisatçı sayısız iş kolunda çalışma üretir ve bunlardan bir tanesi de peteklerdir. Sökülüp takılabilen veya sabit olarak binada bulunan tüm anlattığımız vakaları tek tek inceleyebiliriz. Buradaki püf nokta metal alaşıma zarar vermememizdir. Şeyhli petek temizliği olarak her petek içinde onları koruyan sıvıların olduğunu ve sürekli içerde kalmasının ısınıp, soğuma esnasında faydalı olduğunu biliyoruz. Soğumanın kaynağı ise içerdeki çeşitli kireçlerdir. Bunları dışarı alırken ister istemez o koruyucu sıvıyı da çıkartıyoruz. Yalnız bizim farkımız aynı miktarda çalışma sonuna doğru yani temizlikten sonraki süreçte aynen sistemlere aktarmamızdır. 25 derece ortalama sıcaklığı olan bir dairenin akşam üzere tekrar ısındığı zaman 30’lu rakamlara çok ulaşabilir ve biz diğer firmalardan gerçekten farklıyız.

Şeyhli tesisatçı firmamız ile problemle çözüm arasında ilişkiyi kuruyor ve nabza göre şerbet veriyoruz. Şeyhli su tesisatı çalışanları her iş için masraftan kaçınmayarak en iyi cihazları kullanır ve biz bu sayede sayılı İstanbul’daki firmalardan bir tanesi olduk.

Şeyhli Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA