Sülüntepe tesisatçı olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Sülüntepe mahallesi tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmet vermektedir.

Pendik Tesisatçı

Pendik sülüntepe tesisatçı sifonun kirlenmesine neden olan yağ, kıl, toprak, toz gibi maddeleri temizleyebilir. Sökülerek veya sökülmeden sifon temizliğinin yapılması dahil atık kanallarında tıkanıklık açma içinde sistemlerimiz mevcuttur. Örneğin küçük sert sabun kalıntılarının lavaboya ait plastik atık borusu içindeyken basınçlı su tekniği kullanılarak temizlenmesini yazalım. Sülüntepe su tesisatçısı ofis çalışanlarımızın kullanımında olan su kaçağı bulma makineleri ile ekrana yansıyan bazı ses analizlerinin sonuçlarını, kamera ile atık borularından aldığımız görüntüleri, termal cihaz ile de sıcak sulara ilişkin duvar ve zeminlere dair taramalar yapabiliyoruz. Geniş bir tarama alanımız olmasına rağmen birkaç tür sistemde sırf borulara ve betona zarar vermeden sızıntı yerinin kapatılması içinde bazı sıvıların kullanıldığını özellikle vurgulamak istiyoruz. Su sızıntısı nasıl yapılır? Kesinlikle elektronik cihazlar ile binada ilk başta şebeke hattı, ardından sıcak ve akabinde atık hatlar taranmalıdır. Bazen sırf atık kokusu varsa direkt sıhhi kanalın içine kamera kullanılması ile bazı görüntüler ışığında direkt net yerleri de bulunabilir. Kısacası biz senelerdir bu sektördeyiz ve ödevimize iyi çalıştık, sizde garanti süresi de verilen bu çalışmalardan yararlanmaya ne dersiniz?

Sülüntepe tesisatçı banyo küveti su tesisatı arızası, sisteminin bozulması, yeterli suyun bataryalardan akmaması, küvet süzgecinin dolması ve atık kanallarından geriye su gelmesi dahil hepsi bir arada çözümü sizlere sunmaya devam ediyoruz. Beğenilmeyen tüm servis çalışmaları ise üç iş günü içinde yeniden ve ücretsiz olacak şekilde müşterilerimize tekrar sunulmaktadır.

Sülüntepe Tesisatçı
0216 612 55 90 TIKLA ARA