Tuvalet tıkanıklığı açanlar pendik telefon numarası 0216 612 55 90 robot makineli cihazlarla tıkalı tuvalet açma servisi veriyoruz. Pendik tesisatçı firmamızda gelişmiş makineler sayesinde tıkanan tuvalet pimaş borusu açılmaktadır.

Pendik tuvalet tıkanıklığı açanlar tuvalet kokusu giderme servisidir. tuvalet temizleme işlemi için tuvaletnda gelen lağım kokusunun kaynağını bulmak gerekir. Bu bazen süzgecin altındaki kısa borudaki atıkların yaydığı kokular olabileceği gibi pimaş içinde veya tesisatın hava ile buluştuğu esnalarda ortaya çıkabilecek varyasyonları vardır ve özel kameralar ile kırma dökme olmadan tespit edebiliriz.

pendik tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçılar

Tuvalet tıkanıklığı açanlar pendik kameralı cihazlı tuvalet kokusu giderme servisidir. Tuz, sirke karışımı haftada bir iki defa kaynar su eşliğinde gidere dökülmesi atık yağların bir kısmını temizleyebilir ve kokuyu biraz maskeleyebilir. Her zaman işe yaramaz fakat bu veya farklı geleneksel yöntemleri kullanıp, henüz sağlıklı bir sonuç alamamışsanız bizim yöntemimizi denemenizi öneririz. tuvalet kokusuna, tıkanmasına kesin doğal çözüm arıyorsanız kanal içine takılacak ve tadilat işi çıkarmadan gözlenecek kanal içi borular ile kameranın tespit ettiği atık ve tesisat sorunları tek tek not edilir. Tuvalet kokusunu gideren basınçlı su makinesi ile açma işlemlerinde orantılı tazyikli su kullanmamızdan dolayı hasar oluşturmadan temizleme yapabiliriz. Tıpkı kanal içindeki atıkların ilerlemesini sağlayan robot makine yayı ile kanaldaki tüm nesneleri olduğu gibi ve geride bırakmadan tesisattan kanalizasyona gönderebiliriz.

Tuvalet tıkanıklığı açanlar pendik kırılan çatlayan tesisatta tuvalet kokusu giderme servisidir. Bazen tesisat kırıkları, tuvaletdan su sızıntısı şeklinde sorun oluşturabilir. Atık kokusu yayabilecek farklı yöntemler de vardır ve kamerayla bulunmasından sonra onarma çalışmaları da titiz şekilde uygulanabilir.

tuvalet tıkanıklığı açanlar pendik
0216 612 55 90 TIKLA ARA