Tuvalet tıkanıklığı açma makine sistemleri ile tıkalı klozet sistemlerini alaturka vya alafranga farketmeksizin kırmadan açıyoruz bizi 0216 612 55 90 dan arayabilirsiniz. Pendik tesisatçı olarak son teknoloji teknik donanımlara sahibiz bu sayede tesisat sorunlarının üstesinden kolaylıkla geliyoruz.

Tıkanan Tuvalet Robotla Açılıyor

Pendik tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için pompa kullanarak hayatınızın belki önemli saatlerini sırf bu koku ve atıkların yok edilmesi ve ailenizin tekrar tesisatı kullanabilmesi için zaman harcamaktan artık bıkmadınız mı? Yazımızın devamında pratik bir teknik anlatılacak, mutlaka okuyunuz. Tuvalet tıkanıklığı açmada ilk işimiz elbette tuvalet klozetine gitmek ve gider içinde sıkıntılı kısımların borudaki tam yerini uzaklık cinsinden bularak, görüntü alınması ve cihaz ile kanalları olabildiğince temizlemek tek görevimizdir. Bunu her cihaz başaramaz ve güçlü bir motora sahip olması gerekli. Çünkü 50 bar basıncı ile boru içinde sadece atıkları biraz kımıldatabilirsiniz fakat işin boyutu 100-150 bar boyutlarına çıktığında asıl önemli detay bu zamanlarda oluşmaktadır. Pendik tuvalet açan tesisatçı ile tuvalet açıcı makine sistemleri ile servis almak hem uygun hem daha güvenli olacaktır.

Pendik tuvalet tıkanıklığı açmak için bölge taraması ile kamera ile mikrop yuvasının nerede inşa edildiğini bulabiliriz ve spiral başlık ile tam temizlik yada kanal açıcı ile sadece atık bölgesinde müdahale oluşturabiliriz. Elektro motor cihaz sayesinde devir gücü inanılmaz seviyelere yükselirken sudaki hareketliliği sifondan çok daha hareketli hale getirdiğimiz ve suyun tazyik gücünün aşırı olması nedeniyle, hiçbir atık bize karşı koyamaz. Tuvalet tıkanıklığı açmak için daha nadir tesisatçıların gelmesini istiyorsanız gazete okuduktan sonra yada ıslak mendil gibi erimesi imkânsıza yakın ürünleri asla klozete atmamalısınız. Küçük parçaları bile gönderecek olursanız günün birinde bir hayli büyüyebilir ve tesisatçı çağırmak zorunda kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA