Velibaba su tesisat firmamızda kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı tesisatçı hizmetleri verilmektedir. Firmamıza ulaşmak için pendiktesisatci.gen.tr yi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Pendik Velibaba Tesisatçı

Valibaba cihazlı tesisatçı ekiplerimizce binaların iç kısımlarını, odalarını gezmemiz sırasında bazen terleme yapan yani su toplayan, damlacıkların duvarda kaldığı zeminleri de görüyoruz. Bunlar için öncelikle sıva altında bazı borular varsa bunlar için ısı izolasyonu tam olarak yapılmamış olabilir ve özellikle sıcak boruların, soğuk bölümlerden geçmesi sırasında bu şekilde anlattığımız sıkıntılar oluşabilmektedir. Velibaba su tesisat ile genelde bodrum katlarda veya zeminlerde kalıyorsanız o bölgelerdeki sıcak su borularına yakından bakmanızı öneririz. Bembeyaz veya zamanla rengi değişerek sapsarı şekilde görünen boruların bazılarında küçük bir bölgede dış görünüşünde bozulmalar ve pas tutmalara bağlı olarak hasarlar meydana gelir. Velibaba tesisatçı buna oksitlenme sıkıntısı diyoruz ve o kusurlu kısımlar zamanla olduğu gibi patlama yapabilir. Veyahut bulduğu kısımlardan önce damlacıklar, ardından ise daha hızlı olarak akarak etrafı bir hayli ıslatacaktır. Eğer bina içinde değil de apartmanın bodrum katında yani atıl vaziyette duran bölgelerde bu türde kaçaklar oluşursa beton zamanla suyu çekecek ve temele zarar verecektir. Apartman içi su baskınlarına bile neden olabilecek hadiselere karşı biraz uyanık olmakta ve anlattığımız şekildeki değişimleri gözlemlediğiniz taktirde acilen bizleri aramanızı öneriyoruz.

Velibaba Su Tesisat ile fark oluşturacak yöntemler ile kirlenmiş boru içlerindeki maddeler temizlenirken, isterseniz bazı boruların değişimini de yaparak daha sağlıklı şekilde kullanmanızın önünü açabiliriz. Emin olun yapılan tüm çalışmalar daha uzun süreli kullanmanızı sağlayacaktır.

Velibaba Su Tesisat

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA