Velibaba su tesisatçısı firmamızda kırma dökme işlemleri olmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı tesisatçı servisleri verilmektedir. Pendik tesisatçı olarak Velibaba mahallesinde aynı gün içinde hizmetinizdeyiz.

Pendik Velibaba Mahallesi Tesisatçı

Velibaba tesisatçı tamircilerimiz rutubeti inceleyen sistemleri kullanır ve gerektiğinde elektro akustik mekanizmalar ile ses dalgalarını, duvarın veya farklı bir yüzeyin hemen arkasındakileri önceliğe almak şartı ile bunu yapabilir. Eğer böyle bir uygulama ile evlerinizde araştırma yapabilirsek, emin olun damlayan suların yerlerini bile bulabiliriz. Ayrıca daha kuvvetli yani etrafı tazyik içerisinde su basacak şekilde bir gürültü oluşursa inanın cihaz göstergesi anında bizleri uyaracaktır. İşlemler sadece sesleri dinleyen çalışanımız ile değil anlık göstergeye sahip cihazlar ile yapılmaktadır. Velibaba su tesisatçısı eğer bir yüzeyde oksitlenme durumunu fark ederse ki onun içindeki geçen suyun kalitesi de bir hayli bozulmaya başlamıştır, orada tamirat yapmayı masaya yatırabiliriz. Bir boru oksitlenmesi, birkaç senede olması çok düşük ihtimaldir. Ömrünü tamamlaması belki daha uzun sürede oluşacaktır. Kısacası içinde asit içeren maddeler varsa veya dış kaplamasına ait olan galvaniz sistemi artık kendisini kaybetmeye başlamış ise oksitlenme başlayabilir. Boruda hafif renk değişimi ve ardından patlamalara, parçanın olduğu gibi düşmesine varıncaya kadar devam eder. Pek çok bina yapılan incelemelerde sırf bu sebepten ötürü ve gece saatlerinde meydana gelmişse geç fark edilmeden dolayı binaların bazı bölümlerinin küçük sel baskınlarına neden olduğu açıktır.

Velibaba su tesisatçısı ile inceleme süreci duvar arkasında duran tüm tesisatlarda dahi sürmekte ve başarılı olmamız için tüm imkanlarımızı kullanmaya çalışacağız ve sizleri mahcup etmeyeceğiz.

Velibaba Su Tesisatçısı
0216 612 55 90 TIKLA ARA