Velibaba tesisatçı hizmetleri su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi su tesisatçısı hizmetleri alabilirsiniz. Pendik tesisatçı olarak kameralı sistemler kullanarak su arıza tespiti ve tıkalı gider borusu açmaktayız.

Profesyonel Tesisat Çözümleri

Pendik velibaba tesisatçı bir sifon içindeki maddelerin temizlenmesi kadar onları tıkayan kıl, toz ve yağ gibi maddeleri de incelemektedir. Et işletmesi, restoran veya gıda sektöründe çalışan bir firma olabilir, veyahut yoğun yemek yapılan bir dairede mutfak gideri içinde bu artıkların kalıntılarının bile yavaş yavaş yer tutmaya başlamasını durdurmak mümkündür. Tesisatı yerinden sökmeyelim, yalnız oraya ulaşabilecek cihazları kullanalım. Bizim felsefemiz bu alanda ilerliyor ve bakın nasıl yapıyoruz. Velibabasu tesisat sadece sifon temizliği değil çatlak ve bağlantı kontrollerini de inceler. O derin ve uzak duvar arkalarında kalan sistemin içine girebilecek ince kablolarla ve elektrik enerjisi ile yönetebileceğimiz kameralardır. Bu aşama inceleme safhası olup, problemi anladıktan sonra zaten sıradaki kısma geçmek için belki matkap ile delinen neresi ile orada daraltma yani alanı azaltmaya geçebiliriz. Bazen müşterilerimiz yağ ve kireç sökücü gibi maddelerin tıkanıklıklara karşı dirençli olması nedeniyle denemek isteyebilir. Biz hak veriyoruz ve denemelilerde! Yalnız bunu haftalar boyunca uygulamak ve hafif bir açılma ve ilelebet sifonlarda hangi maddeler varsa onların sorunları devam ediyorsa, bu durumda sıradaki aşamaya geçmelisiniz.

Velibaba tesisatçı sizler için çoklu çözüm sunuyor. Bir sifon içinde yoğun atıklar mı var? Onu kanal açıcı ile tamamen etkisiz hale getirebilir ve orada kalmalarına izin vermeyebiliriz. Ayrıca çatlak olan veya borunun yerinden çıkması ile etrafı hafif şekilde su mu basıyor? O halde bizleri arayın ve parça yerlerini değiştirmek için en uygun analizi yapalım.

Velibaba Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA