Yayalar tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti kamera sistemleri ve tıkanıklık açma robot cihazları ile hizmet sadece 99 TL dir. Pendik tesisatçı ile su arıza problemlerine modern teknik cihazlarımızla çözüm üretiyoruz.

Yayalar Mah. Su Tesisat Ustası

Pendik Yayalar tesisatçı ekipleri binalarınıza gelmeden su sızıntıları kendiliğinden durması son derece zordur. Ancak bu gider için geçerli ise o tesisatların kullanılmaması, temiz sularla alakalı ise vanaların kapalı durumda bekletilmesi şeklinde olabilir ve bunu kabul edecek olan çok az insan vardır. Bizim önerilerimiz ve çözüm tekniklerimiz bu kadar klişe olmayacak. Yayalar tesisatçı eğer karşısında çatlama yapan, parçası yerinden çıkan bir kirli su borusu keşfederse, sizin veya alt katın neresine denk geldiğini gerçekten ne kadar karanlık olsa da o atık geçen boru içine kablolu kamera göndererek anlaması mümkündür. Çalışma sonrasında biz sifonu defalarca çekeceğiz ve sadece dıştan ıslaklığı kontrol etmeyeceğiz. Bundan daha iyisi kamera ile tekrar bakmak ve o onarım alanında herhangi bir sızdırma, suyun kaçması gibi olasılıklar var mı kontrol ederek, güven içinde tesisatları sizlere sunma amacındayız. Sobalı evden peteklere geçişte döşenen tesisatlar için bina yüzeyinde bazen duvarlarda kırma işlemi yapılır. Onların kalıntıları temizlenmesi esnasında gider içine düşmesi ve belki atığa saplanması problemi artırabilir. Bir sifonun ilk düştüğü andaki hareketliliği ilerledikçe daha güçsüz olur. Yalnız biz şu andaki teknolojimiz ile atığa temas etme özelliği bulunan kablolu sistemleri kullanıyoruz.

Yayalar tesisatçı ile dayanıksız aşamaya gelen ne kadar ucuz, tahrip edilen, kırılan bina içi sistem varsa onarmak için elimizden gelenin en iyisini ortaya koyabiliriz. Hedeflediğimiz kalite üst standartlarda ve garanti sunmamız bunun en iyi örneklerinden bir tanesi olacaktır.

Yayalar Tesisatçı

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA