Yeşilbağlar su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden kameralı sistemle nokta atışı su arızası bulmaktayız. Pendik tesisatçı en modern cihazlarla ve geçmişin bilgi birikimi ile aynı gün içinde hizmetinizdedir.

Yeşilbağlar Tesisatçı

Yeşilbağlar tesisatçı personelleri olarak su arıza tespiti bulamama gibi bir kabusun sona ermesi için yanınızdayız. Amatörce teknikler evin tadilat alanına çevrilmesine uygun şartlar oluşturabilir. Ne kadar süre geçse de veya kırılan alanların artması ve çözüme de pek yaklaşılmaması ilkel teknikler ile müşteriyi mağdur etme anlamına gelecektir. Biz ise olaylara daha farklı yaklaşıyoruz. Yeşilbağlar su kaçağı tespiti dairelerinizdeki duvarda kabarma görüntüsünün nasıl kaybolacağını çok iyi bilir. Yüzeylerde bazı temizlik bezleri ile silmeniz ve damlacıkları bu şekilde yok etmeniz aslında pek bir şey ifade etmeyecektir. Asıl gerekli olan oraya suyun nereden ve hangi şartlar altında geldiğinin adının konulmasıdır. Bir duvar düşünelim ve orta noktası ıslak! Diğer dört köşe tamamen kuru olduğunu hayal edersek, sızma belki o oradan geliyor olabilir diye düşünebiliriz. Yalnız ne zaman ıslaklık örneğin tavandan, duvara oradan da zemine doğru geliyorsa bu üst kata ilişkin vaka olabilir. İşte bu tip belirtiler suyun ne kadar iç bölgelerde yer alması gibi durum olsa da bir termal kamera veya bir sular için ses detektörü kaçak şartlarını bulmamızda son derece etkin bir teşhis konulmasına etki edebiliyor.

Yeşilbağlar su kaçağı tespiti olarak küvet içi ve yan taraflarından gelen su sızıntısı veya lavabo atık borusu, fayans derz aralıkları, petek etrafındaki nemlenmeler ve kötü kokular gibi şikayetleriniz için kameralı çözümler de sunabilir.

Yeşilbağlar Su Kaçağı Tespiti

Bir cevap yazın

0216 612 55 90 TIKLA ARA